https://www.budo-ex.pl/szafy-metalowe/szafy-bhp/


Jednym z najwdzięczniejszych materiałów do produkcji różnego typu szaf BHP jest metal, który jest nie tylko odporny na uszkodzenia mechaniczne, ale także na wilgoć i trwałe zabrudzenia. Firma ze strony budo-ex.pl jest nie tylko producentem, ale także dystrybutorem metalowych mebli innych firm. Jeśli szukasz szaf odzieżowych BHP dla swoich pracowników i interesuje cię nie tylko trwałość i cena, ale także estetyka i ergonomia, odwiedź link https://www.budo-ex.pl/szafy-metalowe/szafy-bhp/ i przekonaj się, że szafy w szatni nie muszą być ani brzydkie, ani toporne. Znajdziesz tam różne rodzaje eleganckich kolorowych wielokomorowych szaf, które z pewnością zadowolą Twoich pracowników, a także odwiedzających Cię inspektorów BHP.

Którykolwiek model byś nie wybrał, każdy z nich wyposażony jest w zamek cylindryczny lub ryglujący i wentylację, aby zapewnić higienę i bezpieczeństwo odzieży i przedmiotom osobistym pracujących u Ciebie osób. Każda z szaf może być pomalowana proszkowo na wybrany z palety RAL kolor, zatem szatnia może wyglądać estetycznie i kolorowo.

Utworzono: 2018-09-26

Informacje:

Nazwa: BUDO-EX
Adres: Krowoderskich Zuchów 3
Kod pocztowy: 31-371
Miejscowość: Kraków
Telefon: 513 834 153
WWW: https://www.budo-ex.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzUżytkownik itosallut dodał komentarz Ocena 3
Meble metalowe od tego producenta kojarzą mi się z solidnością i estetycznym wykonaniem. U nas w firmie ich zakup okazał się trafioną decyzją.
Opublikowano: 2019-03-25 14:44:08

Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.ecid.org.pl