Dodatek do paszy dla świń


Wszyscy lubią historię, więc opowiedzmy jedną z nich. Jest sobie hodowla, skoncentrowana na trzodzie chlewnej. Intencją jej właściciela jest hodowanie świń, których mięso ma przynosić jak największe zyski. Ten człowiek trwa jednak przy podstawowym błędzie: źle karmi swoje zwierzęta.

Co to oznacza i skąd to wiadomo? Nie trzeba być ekspertem, żeby się tego domyślić. Otóż świnie cierpią na biegunki i źle przyswajają paszę. Ich żywność jest uboga w wartościowe, niezbędne w zbilansowanej diecie składniki odżywcze, co skutkuje słabą odpornością, a także kiepskim samopoczuciem. Uzyskiwane mięso nie jest dobre, co zauważają jego odbiorcy, a sam biznes nie kręci się dobrze, skoro pasza jest mało wydajna, a trzeba jeszcze inwestować w farmaceutyki zwalczające choroby.

A gdyby do tej historii wprowadzić dodatek do paszy dla świń Impact Powder produkowany przez firmę PPHU Fertil-Eco? Wtedy można spodziewać się happy endu. Mieszanka mineralna dodana w odpowiednich proporcjach wspiera układ trawienny i jelitowy trzody chlewnej. To się naprawdę opłaca! Pasza jest przyswajana lepiej, a zdrowie dobrze chronione.

Utworzono: 2019-05-16

Informacje:

Nazwa: FERTIL-ECO
Adres: Legnicka 28
Kod pocztowy: 94-234
Miejscowość: Łódź
Telefon: 724676094
WWW: https://www.impactpowder.com/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.ecid.org.pl