Stół drewno


Interesują Cię drewniane meble do aranżacji salonu, jadalni bądź sypialni? Znajdziesz je w sklepie internetowym na stronie meblepotocki.pl. Oferowane przez producenta meble zachwycają wysoką jakością wykonania, a także atrakcyjnym designem.

W asortymencie powyższego sklepu znajdziesz niejeden stół - drewno wykorzystane do ich produkcji zostało starannie wyselekcjonowane. Dzięki temu meble te charakteryzują się wysoką trwałością. W ofercie sklepu nie brakuje krzeseł, które wraz ze sprzedawanymi stołami tworzą zgraną całość. Znaleźć w nim można także szafy, witryny, komody, szafki RTV, ławy oraz meble tapicerowane, w tym kanapy, narożniki, sofy, pufy i fotele.

Jeżeli nie przepadasz za internetowymi zakupami, możesz wybrać się do Poznania, gdzie zlokalizowana jest stacjonarna wersja ww. sklepu. Dokładny adres, jak i mapkę dojazdu znajdziesz na stronie, o której mowa wyżej.

Utworzono: 2019-04-18

Informacje:

Nazwa: Meble Potocki
Adres: Sokolnicka 58
Kod pocztowy: 62-021
Miejscowość: Paczkowo
Telefon: 510 084 443
WWW: https://meblepotocki.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzUżytkownik asomrea dodał komentarz Ocena 3
Ten producent kojarzy mi się z wysoką jakością oraz funkcjonalnością. Meble jego autorstwa po prostu świetnie wyglądają oraz są solidnie wykonane.
Opublikowano: 2019-04-25 12:24:38

Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.ecid.org.pl