Biała farba do mebli - Sklep Meblopol


Parkiet z drewna sprawia, że wnętrza wydają się nie tylko bardziej stylowe, ale również eleganckie. To rozwiązanie, które z powodzeniem może być wykorzystywane przez wiele lat. Podłoga parkietowa najlepiej jednak prezentuje się w przypadku większych powierzchni. Jeśli szukasz lakieru do gruntowania, to powinieneś odwiedzić stronę meblopol24.pl i zobaczyć, jak wygląda oferta jednego ze sklepów internetowych. Tam znajdziesz również bejce, impregnaty chroniące przed pleśnią i grzybami, a także materiały ścierne. Dostępna jest tam też biała farba do mebli. Sklep posiada w sprzedaży też narzędzia stolarskie typu frez, szlifierka, ścisk sprężynowy. 

Stara się dostarczać produkty w atrakcyjnych cenach dla klientów. Można tam znaleźć takie marki jak Pattex, Dukra, Newcolours czy Sopur. Znajdziesz tam wszystko to, czego potrzebujesz, by szybko i sprawnie odnowić parkiet, meble i inne rzeczy z drewna.

Utworzono: 2018-08-12

Informacje:

Nazwa: Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.
Adres: Bogusławskiego 11
Kod pocztowy: 60-214
Miejscowość: Poznań
Telefon: 61 652 51 35
WWW: https://meblopol24.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzUżytkownik orsulel dodał komentarz Ocena 5
Oferta tego sklepu zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby, które zajmują się np. odnawianiem mebli czy kładzeniem parkietów. Dla mnie to wygodny sposób na zaopatrywanie się w narzędzia, kleje czy farby.
Opublikowano: 2019-04-08 15:15:09

Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.ecid.org.pl