Kolorowy Gocław


Choć warszawska Praga swego czasu cieszyła się złą sławą, obecnie sytuacja wygląda już o wiele lepiej. Gocław należy do młodszych części miasta – w potocznej świadomości większości warszawiaków, jest to dzielnica-sypialnia, w której dominują bloki z wielkiej płyty, postawione w latach 80.

Tak jednak myślą tylko ci, którzy dawno tam nie byli. Dzięki rozwojowi nowych osiedli, wznoszonych choćby przez J.W. Construction – charakter tej dzielnicy stał się dużo bardziej przyjazny, również dla większych rodzin z małymi dziećmi. Obecnie, Gocław to dzielnica zielona, obfitująca w ciekawe sklepy oraz połączona dogodnymi liniami komunikacji miejskiej z centrum miasta.

Jedną z nowych, atrakcyjnych inwestycji mieszkaniowych w tym rejonie Warszawy jest Kolorowy Gocław. Wszyscy, poszukujący rzetelnych informacji, dotyczących rynku mieszkaniowego w stolicy, powinni koniecznie odwiedzić portal wyszukiwarkamieszkan.pl. Jest to bardzo wartościowa inicjatywa, tworzona przez profesjonalny zespół specjalistów od nieruchomości.

Utworzono: 2018-06-08

Informacje:

Nazwa: WyszukiwarkaMieszkan.pl
Adres: Kazimierza Jeżewskiego 5F
Kod pocztowy: 02-796
Miejscowość: Warszawa
Telefon: 602 253 699
WWW: https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne Firmy

© Copyright 2019 | www.ecid.org.pl