Dobra gofrownica


Dzięki ofercie na stronie internetowej goga-gastro.pl można zaopatrzyć się w wysokiej jakości wyposażenie gastronomiczne bez obaw o przepłacanie. Sklep online proponuje warniki do wody, zaparzacze, termosy, urządzenia do pakowania próżniowego, szafy gastronomiczne, profesjonalne ekspresy do kawy, blendery, maszyny do bitej śmietany, akcesoria kuchenne oraz wysokiej jakości meble ze stali nierdzewnej.

Każda dobra gofrownica udostępniona u dystrybutora charakteryzuje się szybko nagrzewającą się płytą, możliwością regulacji temperatury, wytrzymałą obudową oraz możliwością uzyskania różnych kształtów. Przy zakupie gofrownicy należy zwrócić szczególną uwagę na moc. Urządzenie powinno mieć przynajmniej 800 watów. Zaleca się również zwrócić uwagę na rodzaj powłok. Dużym zainteresowaniem cieszą się żeliwne i teflonowe.

Każda osoba chcąca zamówić wysokiej jakości urządzenia gastronomiczne może skontaktować się telefonicznie lub e-mailowo z biurem obsługi klienta. Specjalista pomoże w zakupie wyposażenia.

Utworzono: 2022-02-24

Informacje:

Nazwa: Gastro Masters Michał Pośnik
Adres: Szarotki 12
Kod pocztowy: 05-270
Miejscowość: Marki
Telefon: 800 800 490
WWW: https://www.goga-gastro.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne Firmy

© Copyright 2023 | www.ecid.org.pl