Enfamil 1 1200g


Poszukujesz dobrego mleka dla dziecka, które ma zaledwie kilka tygodni? Chcesz zamówić dobre jakościowo produkty w sklepie online, aby nie musieć tracić czasu na ich poszukiwania w sklepach? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta sklepu internetowego enfamilwsieci.pl, w którym kupisz mleko Enfamil 1 1200g w bardzo dobrej, konkurencyjnej cenie. W ich ofercie czekają na Ciebie również inne mleka Enfamil. Dzięki temu, nawet gdy Twoje dziecko nieco podrośnie i skończy sześć miesięcy lub rok, to nadal będziesz mogła zamawiać dla niego mleko w tym samym miejscu. Wystarczy, że wraz ze zmianą wieku dziecka zaczniesz wybierać inny rodzaj mleka, które dostarczy mu odpowiedniej ilości składników odżywczych. 
Sklep internetowy enfamilwsieci.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wszystkich zabieganych rodziców, którzy cenią sobie wygodę zakupów online oraz nie chcą wydawać fortuny na dobrej jakości mleko. Dlatego, jeśli zależy Ci na zakupie naprawdę dobrego mleka w konkurencyjnej cenie, to zajrzyj do nich już dziś. 

Utworzono: 2018-02-19

Informacje:

Nazwa: Malaya Sp. z o.o.
Adres: Mickiewicza 18
Kod pocztowy: 47-400
Miejscowość: Racibórz
Telefon: 324151467
WWW: http://enfamilwsieci.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzUżytkownik lutothino dodał komentarz Ocena 4
Ja kupować mleko dla dziecka, to tylko w tym sklepie internetowym! To po prostu dobry i sprawdzony produkt w dobrej cenie.
Opublikowano: 2019-05-13 13:07:44

Inne Firmy

© Copyright 2023 | www.ecid.org.pl