TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl | Vaporizer butanowy


Sklep internetowy, którego właścicielem jest TABUN Mikołaj Marciniak, prowadzi legalną dystrybucję akcesoriów do palenia na terenie Polski oraz poza granicami kraju. Kadra dostawcy realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe, jest w stanie nawiązać stałą współpracę na dowóz produktów dostępnych w sprzedaży online.

Zakupu mogą dokonać również osoby prywatne. Warunkiem zarejestrowania oraz bezpiecznego opłacenia transakcji jest przeprowadzenie jej poprzez indywidualne konto klienta, a także zaakceptowanie regulaminu sklepu. Pracownicy zastrzegają, że przyjmują zamówienia wyłącznie od kupujących, którzy ukończyli 18 lat.

Sprzedaż online obejmuje między innymi akcesoria do waporyzacji. Każdy produkt jest fabrycznie nowy, na stronie dostawcy umieszczono jego dokładny opis i sposób użytkowania. Poszukując dodatkowych informacji o wybranych modelach, takich jak ręczny vaporizer butanowy, można skorzystać z formularza kontaktowego. Kadra sklepu stara się odpowiadać na pytania w jak najkrótszym czasie. 

Utworzono: 2023-08-23

Informacje:

Nazwa: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl
Adres: Podanin 50
Kod pocztowy: 64-800
Miejscowość: Chodzież
Telefon: +48883883259
WWW: https://jarajto.pl/Oceń:

Ocena (0 z 0 głosów)


Wystaw komentarzNie zamieszczono jeszcze komentarzy.


Inne Firmy

© Copyright 2023 | www.ecid.org.pl